O nás - TX Hotel

Přeskočit odkazy

O nás

Pořádání akcí

Areál je vhodný pro pořádaní sportovních i společenských skupinových akcí (sportovní turnaje, soustředění, svatby, firemní akce, školení a teambuilding). Jsou zde vytvořený ideální podmínky pro rodinnou rekreaci. Hotel i restaurace mají bezbariérový přístup.

Hotel

Nabízíme útulné 2-4 lůžkové pokoje s manželskou postelí, koupelnou, kapacita 48 lůžek (k dispozici dětské postýlky), parkování přímo v objektu. Zdarma wifi připojení. K vybavení pokojů patří LCD televize, lednička, bezpečnostní schránka, fén. Možnost domluvit polopenzi. O zábavu malých hostů je postaráno na dětském hřišti s rozmanitými atrakcemi a trampolínou. Hotel nabízí lyžárnu (nástěnný sušák obuvi).

Restaurace

V objektu se nachází restaurace s barem a zahradní terasou. Poskytujeme širokou škálu kvalitních jídel. Na přání zákazníka zajistíme kompletní servis pro pořádání rautu, firemních akcí, rodinných či svatebních oslav.

Sportoviště

Aktivní i pasivní odpočinek si můžete vychutnat v přilehlém sportovním areálu, který nabízí rozmanité sportovní a rekreační aktivity jako tenis na umělém povrchu (v zimě v kryté přetlakové hale), squash, kardio zónu, plážový volejbal, fotbal, florbal, solárium, saunu, vacu-activ.